Het seniorenteam van Rugbyclub Rush speelt in seizoen 2021/2022 in de derde klasse noord-west. 

Competitie 3e Klasse Noordwest 2023-2024

#TeamGWWGVPntGVGT+/-
1Alkmaarse R.U.F.C. 11515007484472772
2AAC 215104152489247242
3RFC Haarlem 31510504640237923
4RC Den Helder 11596042372442-70
5SRC Rush 116610030316439-123
6Amstelveense RC 21559126345448-103
7RC West-Friesland 115411020335528-193
8CL Mokum Rugby 115411019328645-317
9A.S.R.V. Ascrum 215411019279510-231

Klik hier voor details